• Detail firmy

STAR CZECH s.r.o.

Základní popis

Mezinárodní překladatelská-softwarová agentura zal. 1984 ve Švýcarsku nabízí odborné a technické překlady, korektury v 50 jazycích. Grafická úprava a kompletní servis cizojazyčné komunikace. CAT software Transit: překladatelská paměť, fuzzy logika.

Adresa

Liborova 14/405
169 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26204363

Výrobky, činnosti

Grafická úprava a kompletní servis

Grafická úprava a kompletní servis cizojazyčné komunikace. CAT software Transit: překladatelská paměť, fuzzy logika.

Kontaktní údaje

Telefon: 233 355 377
Mobil: 608 320 100
Fax: +420 233 353 072
E-mail: tomas.karasek@star-group.net
WWW: www.star-transit.cz

Kontaktní osoba

Ing. László Ing.Jankovics - Jednatel

Další firmy v oboru

Bc. Sabina Zlesák

Specializuji se na tlumočení a překlady z němčiny do češtiny a naopak. Zajišťuji rovněž překlady ze slovenštiny do češtiny. Překládám technické, obchodní, právní i reklamní texty, obecné texty z oblasti lékařství či kultury. Kancelář mám v Praze 8, objednávky přijímám e-mailem nebo telefonicky. Ceník překladů Vám zašlu na vyžádání, smluvním partnerům poskytuji slevy.

Jazyková škola ETC

Jsme jazyková škola v Praze, která vznikla v roce 1990 a nabízí jazykové kurzy všem, kteří chtějí zlepšit svůj cizí jazyk či zdokonalit a oživit své stávající znalosti. Nabízíme individuální a podnikové kurzy. Připravíme Vás pro státní i mezinárodní uznávané zkoušky. Nabízíme Vám i kurzy v zahraničí a tak Vám zajistíme se naučit cizí jazyk přímo v dané zemi. Překlady i soudně ověřené .

RNDr. Petr Bláha

Specializuji se na jazykové překlady z němčiny do češtiny, a to především na technické překlady. Dále zajišťuji jazykové překlady ze švédštiny do češtiny. Garantuji rychlé dodání. Ceny se odvíjí od náročnosti překladu, průměrná cena je 220,- Kč za normostranu. Neváhejte mě kontaktovat!