• Detail firmy

BENEFIT

Základní popis

Dodáváme samolepicí fólie, materiály pro digitální tisk, pěněné PVC desky, plexisklo, bannery, sítotiskové archy, řezací nástroje Olfa, Solingen. Nabízíme materiály renomovaných zn. 3M, Oracal, Avery, JAC, Poli-Tape, Veka, Kapa, Sio-line, Mactac.

Adresa

Kundratka 1944/17
180 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13162292

Výrobky, činnosti

Samolepicí fólie

na auta

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 350 653
Mobil: +420 724 069 639
E-mail: j.skalickova@benefitreklama.cz
WWW: www.benefitreklama.cz

Kontaktní osoba

Jitka Ing.Skaličková - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Miroslav VYBULKA

Zabýváme se výrobou a prodejem kvalitního nářadí pro elektromontážní práce. Nabízíme ruční hydraulické i mechanické nářadí - elektrohydraulické pohony, lisovací hlavice, nůžky na kabely, lisovací kleště, hydraulické nůžky, děrovací stroje, kabelové válečky a šrouby. Provádíme záruční i pozáruční servis a provozujeme půjčovnu nářadí.

TFP universal a.s.

Zabýváme se výrobou fólií a lepicích pásek pro průmyslové využití. Zajišťujeme prodej speciálních strojů pro ražbu a výseky, používání UV technologie a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

AKTIA INTERNATIONAL a.s.

Prodáváme, montujeme i opravujeme průmyslové chlazení, klimatizaci, autoklimatizaci, chladírenské nářadí, chladničky, mrazničky, chladící pulty, chladicí vitríny, chladicí boxy, výrobníky ledu a sody nebo tepelná čerpadla. Zajišťujeme prodej izolací Aeroflex.