• Detail firmy

SALIXSOFT s.r.o.

Základní popis

Tvorba www stránek - Vývoj software. Kompletní vedení účetnictví i mezd a zastupování na úřadech.

Adresa

Ortenovo nám. 1184/24
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27376885
Rok založení:  2006

Výrobky, činnosti

Účetnictví.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 135 719
E-mail: milan.vrbensky@salixsoft.cz
WWW: www.salixsoft.cz

Kontaktní osoba

Milan Vrbenský - Jednatel

Jitka Vrbenská - Jednatel

Mobil: +420 777 565 373
Další firmy v oboru

Ing. Richard Schuh

Naše rodinná firma, jako jedna z prvních akreditovaných daňových kanceláří v ČR, zajišťuje vedení účetnictví jednoduchého i podvojného, vedení mzdové agendy a daňové poradenství. Připravíme a vypracujeme daňová přiznání, zajistíme odklad podání daňových přiznání, poskytneme veškeré daňové a účetní konzultace. Součástí nabízených služeb je rovněž zastupování klientů v daňových záležitostech.

K & V spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním daňové evidence a kompletním vedením účetnictví. Nabízíme zpracování všech druhů daní, pravidelné zpracování mezd, oceňování podniků, znalecké posudky, zprostředkování účetního auditu či služby v oblasti personalistiky.

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.