• Detail firmy

CAPRO, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme dodávku materiálů a technologií, kontrolní zkoušky a energetické poradenství pro výstavbu pasivních domů. Dále zabezpečujeme pasivní stavby od architektonického návrhu, projektovou dokumentaci, až po vlastní realizaci.

Adresa

Rudolfovská 103
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62509802
DIČ:  CZ62509802

Výrobky, činnosti

Stavební dozor

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 311 521
Fax: +420 387 311 521
E-mail: info@caprocb.cz
WWW: www.caprocb.cz

Kontaktní osoba

Roman Nedvěd - Jednatel

Mobil: +420 605 247 410

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Martin Mára - Strojní omítání

Provádíme kompletní stavební práce se specializací na strojové omítání. Realizujeme betonové podlahy včetně anhydritů. Montujeme zateplovací systémy.

HB BETON s.r.o.

Společnost HB BETON s.r.o. nabízí široké spektrum výrobků z betonu. Dodáváme transportbeton, zámkovou betonovou dlažbu, betonové rošty do stájí, betonové hrazení, překlady, silážní žlaby, šachtová okna, skruže, šalovací tvárnice a cihly, obrubníky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku prodávaného zboží naleznete na našich internetových stránkách.

PM - GIPS MONT - Petr Mareček

Nabízíme kompletní služby a řešení v oblasti stavebnictví. Zateplíme Váš byt, dům či průmyslovou budovu, namontujeme sádrokartonové desky včetně kazetových systémů, postavíme Vám rodinný dům na klíč nebo pouze hrubou stavbu, provedeme celkovou rekonstrukci či půjčíme levně lešení pro Vaše potřeby. A jelikož máme rádi životní prostředí, jsme v programu Zelená úsporám.