• Detail firmy

Vladimír Vála - plyno a elektroservis

Základní popis

Instalace a opravy - plyn, topení a voda. Prodej, montáž a servis plynových spotřebičů. Plynové rozvody a instalace topení, vody a odpadů. Zajišťujeme projekt i revize. Nabízíme instalatérské a plynařské instalace od projektů až po realizaci.

Adresa

Vokáčova 926
337 01 Rokycany

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13857991

Výrobky, činnosti

Servis elektrických instalací

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 722 019
Mobil: +420 602 191 949
Fax: +420 371 722 019
E-mail: v.vala@cbox.cz
WWW: www.vala-plyn.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Vála - Majitel

Další firmy v oboru

AUTOELEKTRONIKA - Martin Štrobl

Jsme specialistou na opravy autoelektroniky. Provádíme veškeré opravy řídících jednotek, např. motorů, tachometrů, klimatizace, centrálního zamykání, ovládání oken, ABS, autorádií, zesilovačů antén, regulace topení a u některých typů vozidel rovněž přístrojových desek. Zaměřujeme se také na opravy dálkových ovládání a startovacích karet k vozidlům. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

SANI - TOP - GAS s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce v oblasti topení - voda - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáž tepelných čerpadel, automatických kotlů na pevná paliva včetně přestaveb, solárních kolektorů. Instalujeme podlahové topení. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize a záruční i pozáruční servis topných systémů. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Oskar Klug INSTALATÉRSTVÍ

Hlavním zaměření firmy jsou instalatérské a topenářské práce. Dále se věnujeme opravám čerpadel a kotlů na tuhá paliva. Provádíme záruční i pozáruční servis kotlů na tuhá paliva a pravidelní roční prohlídky. Zabýváme se rovněž drobnou zámečnickou výrobou.