• Detail firmy

Inchema s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme chemikálie, hořlaviny, rozpouštědla, čističe, kyseliny, hydroxidy (louhy) a šelaky. Skladem bazénová chemie.

Adresa

Bystrá 761/10
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64939014
DIČ:  CZ64939014

Výrobky, činnosti

Průmyslové chemikálie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 928 189
Mobil: +420 602 246 460
Fax: +420 281 928 188
E-mail: inchema@inchema.cz
WWW: www.inchema.cz

Kontaktní osoba

Daniel Chaloupka - Jednatel

Pavel Pokorný - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.

ELCHEMCo, spol. s r.o.

Dodáváme materiály určené pro elektroniku, elektrotechniku, modeláře, kutily, výtvarníky a další. Zaměřujeme se na zalévací hmoty pro elektroniku, silikonové kaučuky Dow Corning, Elantas Camattini, Zhermack, Momentive. Materiály pro měkké pájení a další. Součástí našeho sortimentu jsou také čiré zalévací hmoty, lubrikanty, maziva, speciální kapaliny pro obrábění Boelube, vazelíny Orelube a další.

AMKA Trading, spol. s r.o.

Zabýváme se distribucí lepidel, tmelů, těsnění, čističů, odmašťovačů, maziv, brusiv a další. Specializujeme se na automobilový průmysl a řemeslnictví. V nabídce máme diagnostiku, která umožňuje čtení a dekódování kódu závad, nastavení parametrů a další. Dbáme na vysokou kvalitu všech našich výrobků.