• Detail firmy

Ing. Tomáš AMBROS

Základní popis

Vše pro Vaši laboratoř - prodáváme chemikálie, laboratorní sklo, laboratorní plast, porcelán, laboratorní nábytek i přístroje a pomůcky. Také nabízíme elektrody, mikroskop, měření pH, váhy, teploměr a destilace.

Adresa

Třískalova 13
638 00 Brno - Lesná

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75688336
DIČ:  CZ7610213798

Výrobky, činnosti

Nábytek

laboratoře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 529 648
Mobil: +420 605 540 674
E-mail: laborator.wz@volny.cz
WWW: laborator.wz.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Ambros - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

INTERIERY TOMAN s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na zakázkovou výrobu nábytku. Vyrobíme Vám jakýkoliv nábytek dle Vašeho nebo námi navrženého návrhu, včetně atypického. Na všechen náš nábytek poskytujeme 3-letou záruku. Ve spolupráci s našimi obchodními partnery zajistíme rovněž další služby, které s instalaci nábytku souvisí, jako např. dodání elektrospotřebičů, sanity apod.

Roman Lacka - Truhlářství

Zaměřujeme se na výrobu kuchyňských linek, kancelářského nábytku, recepčních pultů, ložnic, obývacích stěn, nábytku do dětských pokojů, vestavěných skříní či lékárenského a laboratorního nábytku.

Stanislav Ševela

Naše truhlárna v Hodějicích, nedaleko od Slavkova u Brna, nabízí zakázkovou výrobu nábytku, kuchyňských linek, ale i interiérových dveří a schodů. K výrobě využíváme tradiční i moderní technologie, dodržujeme dohodnuté termíny a vyrábíme produkty ve vysoké kvalitě, vše dle vašich představ. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování grafického návrhu a cenová kalkulace.