• Detail firmy

3D.com s.r.o.

Základní popis

Prodej, servis, leasing PC. Výpočetní technika, SONY PSX a příslušenství. Prodej a servis počítačových sestav, komponent, periferií a programového vybavení. Nabídka instalace sítí a poradenství.

Adresa

Beethovenova 27/1600
430 01 Chomutov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25042921
DIČ:  CZ25042921

Výrobky, činnosti

Výpočetní technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 474 629 678
Mobil: +420 603 203 809
Mobil: +420 603 492 122
E-mail: 3dcom@3dcom.cz
WWW: www.3Dcom.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Tomášek - Jednatel

Rostislav Kouřil - Jednatel

Další firmy v oboru

PCL Štětí, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalového materiálu. Dodáváme pytle různých rozměrů, papír v rolích. Dále nabízíme maloobchodní prodej kancelářských potřeb a školních pomůcek, stolních her a hraček, stavebnic, tapet a papírenského zboží. Zajišťujeme také prodej a servis výpočetní techniky. Součástí našich služeb je i černobílé a barevné kopírování.

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Creative Distribution s.r.o.

Správou počítačových sítí se zabýváme již od roku 2000. Zajišťujeme opravy a servis počítačů, notebooků a jiné výpočetní techniky včetně čištění či odvirování nebo záchrany dat z pevných disků. Součásti poskytovaných služeb je rovněž ekologická likvidace výpočetní techniky. Dále dodáváme hardware i software. Jsme certifikovaným partnerem těchto firem: ESET, MICROSOFT, Hewlett-Packard a IBM/Lenovo.