• Detail firmy

Vizus.cz, s.r.o.

Základní popis

Tvorba webových stránek a internetových aplikací, redakčního systému, webhostingu, webdesignu. Nabídka registrace domén a emailových služeb.

Adresa

Nušlova 2515/4
158 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27155315

Výrobky, činnosti

Webové stránky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 316 771
Mobil: +420 604 238 389
Fax: +420 224 314 153
E-mail: info@vizus.cz
WWW: www.vizus.cz

Kontaktní osoba

Martin Sýkora - Jednatel

Další firmy v oboru

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.