• Detail firmy

Enlogit, s.r.o.

Základní popis

Instalace a správa sítí, serverů a informačních systémů. Ochrana dat, analýzy i řízení bezpečnosti. Nabídka technické podpory a poradenství.

Adresa

Šaldova 217/7
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62241842

Výrobky, činnosti

Instalace a správa sítí, serverů a inf. systémů

Ochrana dat, analýzy i řízení bezpečnosti. Nabídka technické podpory a poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 474 745 159
Fax: +420 474 745 160
E-mail: info@logios.cz
WWW: www.logios.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Suchý - Jednatel

Další firmy v oboru

SEVERA-VSO II s.r.o.

Nabídka spisových a archivačních služeb. Provádíme skartaci, uložení a správu písemností, archivaci, dokumentaci, převoz, třídění a soupis písemností, vytvoření počítačové databáze, předání příslušných seznamů ukladatelům a vyhledávací služby. Spolupracujeme s oblastními archivy, naše činnost je pravidelně kontrolována. Garantujeme profesionální péči o Vaše dokumenty.

JS a partner s.r.o.

Zabýváme se vývojem softwaru na zakázku pro střední i větší firmy. Nabízíme vývoj podnikových aplikací, outsourcing správy počítačových sítí, proces systémové integrace, podnikové informační systémy pro firemní prostředí, optimalizace IT infrastruktury apod. Veškeré IT řešení zajišťujeme na míru dané firmy a požadavků klienta.

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.