• Detail firmy

OTTA - servis vzduchotechniky

Adresa

Pražská 693
289 12 Sadská

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15336450

Výrobky, činnosti

Údržba a servis klimatizace a vzduchotechniky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 595 914
Telefon: +420 325 594 432
Mobil: +420 602 467 708
E-mail: info@otta-vzduchotechnika.cz
WWW: www.otta-vzduchotechnika.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Otta - Majitel

Další firmy v oboru

František Sirotek

Nabízíme služby v oblasti prodeje, servisu a pronájmu mycí, úklidové a čistící techniky renomovaných výrobců. V našem sortimentu jsou Vám k dispozici vysokotlaké čističe, mycí boxy a mycí linky, průmyslové vysavače, čističe koberců, zametací stroje, profesionální a nano autokosmetika, odvlhčovače vzduchu, parní čističe apod. Ke všem strojům dodáváme nejrůznější volitelné příslušenství.

Pavel Kejla

Specializujeme se na oblast svařovací techniky. Zajišťujeme prodej svařovacích strojů a zařízení včetně veškerého příslušenství. Nabízíme hořáky, řezné, brusné a lamelové kotouče, svařovací kabely, ochranné svařovací pomůcky a mnoho jiného. Naše služby zahrnují rovněž opravy a záruční i pozáruční servis svářeček či odborné poradenství k námi nabízenému zboží. Neváhejte nás kontaktovat!

ROCKTECH, s.r.o.

Rocktech, s.r.o. je společnost, která se od r. 1993 zabývá dodávkami strojů, nástrojů a zařízení pro vrtání a dobývání hornin, pro vrtací práce v pozemním i podzemním stavebnictví, jakož i techniky pro řadu souvisejících činnosti.