• Detail firmy

Oldřich Skočík

Základní popis

Firma provádí zámečnické, soustružnické a frézařské práce, stříhání a ohýbání plechu a průrazy pod vozovkou do průměru 300 mm.

Adresa

Nová 987
696 11 Mutěnice

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10577157

Výrobky, činnosti

Zámečnické práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 370 603
Mobil: +420 777 783 280
E-mail: info@skocik.wz.cz
WWW: skocik.wz.cz

Kontaktní osoba

Oldřich Skočík - Majitel

Další firmy v oboru

GAVEB, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oboru zámečnictví a kovoobrábění, většinou však pracujeme na zakázku. Od počátku založení společnosti jsme hodně postoupili a na žádosti zákazníků jsme služby rozšířili. Vyrobíme pro Vás schodiště, zábradlí, klece, bezpečnostní hrazení, billboardy a mnoho dalších výrobků. Pro delší trvanlivost výrobků provádíme také povrchové úpravy.

B E S P L A S T s.r.o.

Výrobce stavebnicového úložného systému kabelů (kabelové lávky, kabelové rošty a kabelová vedení) z pozinkovaného plechu. Systém kabelových lávek pro sestavy tras jakéhokoliv tvaru a rozsahu.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.