• Detail firmy

Petr Halecký

Základní popis

Naše firma se zabývá předvším výrobou a montáží vchodových dveří na panelové domy z ocelového profilu Jansen, garážových vrat, schodišťové a veškeré zábradlí, plotů a plotových dílů, posuvných bran, dvoukřídlích bran a branek, výroba a montáž mříží

Adresa

Svahová 986/6
360 01 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13840177

Výrobky, činnosti

Zámečnictví

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 445 698
Fax: +420 353 568 553
E-mail: halecky@centrum.cz
WWW: www.zamecnictvi-halecky.cz

Kontaktní osoba

Petr Halecký - Majitel

Další firmy v oboru

Ing. Josef Houdek

Specializujeme se na dodávky garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, pohonů pro vrata a brány, plotových systémů, plastových oken, rolovacích systémů, římských rolet, látkových rolet, markýz, hliníkových pergol, sítí proti hmyzu, centrálních vysavačů, shozů na prádlo.

Mi-Tec CZ s.r.o.

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, pásových dopravníků, ocelových sil a ocelových zásobníků apod. Zajišťujeme kompletní návrh aspirační sítě. Dodáváme zařízení pro sušení sypkých materiálů. Provádíme zemní, výkopové, svahové a montážní práce. Poskytujeme pronájem vysokozdvižné pracovní plošiny či bagru.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.