• Detail firmy

Ing. Vítězslav Přítula

Základní popis

Provozujeme velkoobchod a maloobchod svítidly. Klasická svítidla pro stylové interiéry. Lustry a lampy (nástěnné, stolní i podlahové) vyrobené z mosazi v různých povrchových úpravách.

Adresa

Lukov 93
669 02 Lukov

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42083320
DIČ:  CZ6301230155
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Lampy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 515 260 022
Mobil: +420 777 580 680
Fax: +420 515 267 239
E-mail: pritula@kutek.com
E-mail: info@kutek.com
WWW: www.kutek.com

Kontaktní osoba

Ing. Vítězslav Přítula - Majitel

Další firmy v oboru

EIM elektro s.r.o. - elektroinstalační materiál

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. U nás nakoupíte vše, od žárovek až po hromosvodové materiály a nářadí. Kompletujeme rozváděče na zakázku. Dodáváme rozvodnice a domovní skříně. Při větším odběru zboží nabízíme možnost zásobení firem a rozvoz elektroinstalačního materiálu na stavby. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich www stránkách.

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

NEWTON - LED Technology s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, distribuci a prodej LED systémů. V naší nabídce naleznete LED žárovky, trubice, tuby a mnoho dalšího. LED svítidla vyrábíme pro interiérové, veřejné nebo průmyslové využití.