• Detail firmy

FRYPO Servis s.r.o.

Základní popis

Prodáváme barvy a laky na dřevo BECKER ACROMA, lakovací techniku GRACO, tryskací techniku Clemco, brusné materiály EKAMANT a NANOmateriály na dřevěné podlahy NANOFLOOR. Laky interiérové, exteriérové lazury, mořidla, oleje, patiny, vysoké lesky.

Adresa

Sokola Tůmy 1593
739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26853035

Výrobky, činnosti

Tryskací zařízení

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 712 725
Fax: +420 558 437 498
E-mail: info@frypo.cz
WWW: www.frypo.cz

Kontaktní osoba

Pavel Šafr - Majitel

Další firmy v oboru

LASON CZ s.r.o.

Specializujeme se na povrchovou a antikorozní ochranu kovů. Realizujeme metalizování, suché a mokré tryskání, žárové zinkování kovů, průmyslové a protipožární nátěry konstrukcí, nástřik kovů hliníkem, mechanické očištění kovů od rzi i mobilní tryskání kovů. Pro ukázku našich referencí navštivte naše webové stránky.

LAKOVNA JAKUB s.r.o.

Naše společnost se zabývá již od roku 2002 práškovým lakováním. Práškové lakování je moderní a ekologickou metodou úpravy kovů. Práškové lakování lze uplatnit ve všech odvětvích kovovýroby. Aplikace možná i v interiéru, ne pouze v exteriéru.

LUDIN Components s.r.o.

Specializujeme se na výrobu svařenců a menší průmyslové celky včetně opracování a povrchových úprav dle požadavků zákazníků. Vyrábíme pro domácí i zahraniční trh. Produkty dodáváme především do Německa, Rakouska, Polska, Francie a Holandska.