• Detail firmy

Supr BETON s.r.o.

Základní popis

Vlastníme stroje na dopravu betonu nezávislé na výšce určení. Betonujeme novostavby i rekonstrukce starších budov. V případě zájmu dodáme a položíme veškeré izolace (tepelné, vlhkostní i protihlukové Nivelační a samonivelační stěr

Adresa

Hracholusky 64
383 01 Hracholusky

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26023776

Výrobky, činnosti

Průmyslové podlahy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 388 311 111
Mobil: +420602832925, 721 562 075

Kontaktní osoba

Petr Šeichl - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Martin Mára - Strojní omítání

Provádíme kompletní stavební práce se specializací na strojové omítání. Realizujeme betonové podlahy včetně anhydritů. Montujeme zateplovací systémy.

PM - GIPS MONT - Petr Mareček

Nabízíme kompletní služby a řešení v oblasti stavebnictví. Zateplíme Váš byt, dům či průmyslovou budovu, namontujeme sádrokartonové desky včetně kazetových systémů, postavíme Vám rodinný dům na klíč nebo pouze hrubou stavbu, provedeme celkovou rekonstrukci či půjčíme levně lešení pro Vaše potřeby. A jelikož máme rádi životní prostředí, jsme v programu Zelená úsporám.

MAXIM house s.r.o.

Provádíme kompletní realizace střech - krovy, pokrývačské, tesařské, klempířské práce, montáž a dodání střešních oken. Dále nabízíme realizace dřevostaveb, rodinných dřevěných domů a chat, zahradních domků a chatek, altánů, podlah, půdní vestaveb či dřevěných stropů.