• Detail firmy

Pavel Fritz

Základní popis

Nabízím zakázkovou výrobu nábytku, vestavěné skříně, dětské pokoje, kancelářský nábytek, ložnice, kuchyňské linky a postele.

Adresa

Dr. M. Horákové 1636
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68547641

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba nábytku

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 300 985

Kontaktní osoba

Pavel Fritz - Majitel

Další firmy v oboru

Truhlářství Ing. Filip Allizar

Již 15 let se zabýváme truhlářskou výrobou. Vyrábíme na zakázku klasické i moderní kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny, ložnice, předsíně, dětské a studentské pokoje, pracovny atd. Naše truhlárna disponuje veškerým potřebným vybavením a k výrobě používáme ty nejkvalitnější materiály, které splňují i zdravotní nároky na dětský nábytek. Nabízíme kvalitní a cenově dostupný nábytek pro každého.

Josef Hořejš ml.

Věnujeme se výrobě dřevěných schodišť a truhlářských výrobků na zakázku. Zhotovujeme dřevěná schodišťová madla (včetně repasování starších madel), kovová i dřevěná zábradlí, obkládáme betonové schody a dle individuálních požadavků vyrábíme masivní nábytek a dřevěné prvky. Repasujeme

ALOIS ELHOTTA - FID

Nabízíme CNC zpracování - obrábění dřeva. Zajišťujeme sériovou i kusovou truhlářskou výrobu. Vyrábíme CNC schodišťové dílce,na základě námi zpracovaného návrhu. Schodišťové dílce jsou polotovarem určených k dalšímu zpracování realizačními firmami.