• Detail firmy

Camper s.r.o.

Základní popis

Výroba a tisk papírových ubrousků či pivních tácků s možností potisku. Zpracování prezentačních katalogů a kalendářů. Prodej lampiček a svíček.

Adresa

U Michelského mlýna 1535/8
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25268953

Výrobky, činnosti

Ubrousky včetně potisku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 461 918
E-mail: info@4gastro.cz
WWW: www.4gastro.cz

Kontaktní osoba

Risto Karadžovski - Jednatel

E-mail: info@4gastro.cz
Další firmy v oboru

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

TERRA VIVA s.r.o.

Firma TERRA VIVA s.r.o. se zaměřuje na dovoz a distribuci kvalitní certifikované biokosmetiky značek Logona, Sante, Fitne, aquabio a Palmea. Nabízíme dekorativní kosmetiku, květové esence, přírodní potravinové doplňky, přírodní kosmetiku pro přecitlivělou pleť a aknózní pleť, zásadité výrobky, přírodní zubní gely a zubní krémy, přírodní tuhá mýdla, přírodní purifikanty, přírodní parfémy apod.

GreenClean s.r.o.

Specializujeme se na poskytování úklidových služeb pro firmy, kanceláře, administrativní prostory či společné vnitřní i venkovní prostory. Nabízíme jednorázové generální úklidy, pravidelné generální úklidy či standardní pravidelné úklidy dle rozsahu, který určí klient. Zajišťujeme ekologické provozní služby a environmentální poradenství. Dodáváme ekologické mycí a čistící prostředky.