• Detail firmy

Frolen, Linex - Export, s.r.o.

Adresa

Stárkov 1
549 36 Stárkov

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45539944

Výrobky, činnosti

Froté ručníky a osušky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 491 480 011
Fax: +420 491 480 025
E-mail: frolen@frolen.cz
WWW: www.frolen.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miluše Felcmanová - Jednatel

Ing. Vlastimil Duch - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Stanislav Jakoubek - textilní výroba a prodej

Specializujeme se na výrobu lůžkovin. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej froté a bambusových prostěradel, hotelových prostěradel i v atypickém provedení a rozměrech, prošívaných dek a polštářů, županů, ložního prádla, jersey prostěradel, klasických bavlněných tkaných prostěradel a mnoho dalšího.

TK OBALY s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem obalových materiálů z plastu i papíru (tašky, sáčky, fólie, obaly). Dodáváme různé rozměry, i na zakázku. V nabídce máme rovněž kancelářské potřeby, hygienické potřeby a sanitární doplňky. Kompletní sortiment naleznete na našich internetových stránkách.

Pro-Charitu s.r.o.

Sociální podnik Pro-charitu se zaměřuje na zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob, kterých zaměstnává více než 100. Jejím 100% vlastníkem je nestátní nezisková organizace Oblastní charita Červený Kostelec. Zabývá se výrobou bylinných produktů, roztoků, zdravotnických pomůcek, textilní a truhlářskou výrobou. Z oblasti služeb nabízí zdravotnické zásobování, úklidové služby a provozuje prádelnu.