• Detail firmy

Driga, s.r.o.

Základní popis

Prodej technologických celků a strojního vybavení do oblastí těžebního, potravinářského, farmaceutického a textilního průmyslu.

Adresa

U Národní galerie 487
156 00 Praha 5 - Zbraslav

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26437007

Výrobky, činnosti

Projekce a dodávka technologických celků

Prodej technologických celků a strojního vybavení do oblastí těžebního, potravinářského, farmaceutického a textilního průmyslu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 924 633
Fax: +420 257 923 799
E-mail: hensel@driga.cz
WWW: www.driga.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Hensel

Další firmy v oboru

KM Služby

Specializací firmy jsou renovace, sanace, čištění a ochranné nátěry fasád. Renovujeme panelové domy, zateplujeme fasády i ploché střechy, provádíme stavebně montážní práce výškovou technikou. V rámci výškových prací zajišťujeme mytí prosklených fasád, oken a žaluzií. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky a jsme pojištění proti případných škodám. Působíme po celé ČR. Neváhejte nás kontaktovat!

OTTOBAU s.r.o.

Specializujeme se na realizace strojních stěrkových omítek a na sanaci betonu. Provádíme kompletní rekonstrukce domů a bytů. Působíme v Praze a v okolí.

ASTRA Lighting s.r.o.

Nabízíme svítidla a osvětlovací systémy pro interiéry a exteriéry. Realizujeme projekty osvětlení, poskytujeme světelně technické výpočty, zpracujeme návrhy řídicího systému osvětlení, vizualizaci osvětlovaných prostorů či měření umělého osvětlení.