• Detail firmy

virtual-zoom, s.r.o.

Základní popis

Virtuální prohlídky, virtual tour, 3D prezentace, virtuální katalogy. Zoom technologie, image servery pro on-line obchody. 360° panorama, virtuální procházka hotel, město, nemovitost. Virtuální realita. Výroba virtuálních prezentací pro web a CD.

Adresa

Sokolovská 86/97
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26744333

Výrobky, činnosti

Výroba 3D reklamních předmětů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 324 317
Fax: +420 222 324 172
E-mail: info@virtual-zoom.cz
WWW: www.virtual-zoom.cz

Kontaktní osoba

Ing. Marek Brabec - Jednatel

Další firmy v oboru

GOR 7, s.r.o.

Naše firma je výrobcem a dodavatelem plastových dílů pro průmyslové využití. Další významnou činností je výroba plastových a papírových obalů. V naší nabídce najdete stojany, poutače, promostolky, plexi stojánky, cenovkové lišty a další reklamní předměty. Také nabízíme poradenství v oblasti podpory prodeje a marketingu.

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.