• Detail firmy

MULTITEC Bohemia, a.s.

Základní popis

Zabýváme se vývojem, konstrukcí a výrobou velkoobjemových kontejnerů na sběr, separaci, krátkodobé ukládání i přepravu odpadů všeho druhu.

Adresa

Pampelišková 514
541 01 Trutnov

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25931784
DIČ:  CZ25931784
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  50

Výrobky, činnosti

Kovovýroba

různých druhů kontejnerů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 314 007 150
E-mail: info@multitec.eu
WWW: www.multitec.eu

Kontaktní osoba

Ing. Dagmara Smolíková - Předseda představenstva

František Smolík - Ředitel

Mobil: +420 607 961 483
Další firmy v oboru

ZVU Kovárna a.s.

Společnost je stabilním a spolehlivým partnerem pro dodávku výkovků a hotových dílů pro strojírenskou výrobu. Produkty ZVU Kovárna a.s. jsou zejména: kované kroužky, rozválcované kroužky, ložiskové kroužky, zápustkové výkovky, hřídele, tyče, polotovary pro ozubená kola, součásti kotevních systémů mostů, díly do převodovek, motorů, spojek a pohonů. Kompletní produkty na našich webových stránkách.

STROJNÍ A STAVEBNÍ ZÁMEČNICTVÍ

Nabízíme zámečnické služby. Zabýváme se strojním i stavebním zámečnictvím a kovoobráběním. Provádíme soustružení, frézování, svařování. Dále realizujeme výrobu z polykarbonátu - balkony, zastávky apod.

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.