• Detail firmy

VIKING - pletení lan - cordage, s.r.o.

Základní popis

Proplétané šňůry, lana, knoty

Adresa

Jankovcova 6
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48592382
DIČ:  CZ48592382

Výrobky, činnosti

Popruhy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 797 195
Telefon: +420 220 803 891
Fax: +420 220 803 891
E-mail: viking@viking-rtv.cz
WWW: viking-rtv.cz

Kontaktní osoba

Vieroslav Bedáň - Jednatel

Vlastislav Riengel - Jednatel

Pobočky

VIKING RTV s.r.o.
Jankovcova 6 (přístavní území)
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.