• Detail firmy

Tvarprofil s.r.o.

Základní popis

ohýbání velkých profilů, které se používají pro výstavby ocelových konstrukcí mostů, stožárů, průmyslových budov, jeřábových drah, nosné ocelové konstrukce, potrubní konstrukce, přechodové lávky, peronní přístřešky.

Adresa

Bezručova 537
744 01 Frenštát pod Radhoštěm

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26827913
Rok založení:  2004
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Ohýbání profilů a trubek

Ohýbací stroj na profily OS 800 je v naší republice ojedinělý a je umístěn ve vhodné lokalitě, která zajistí dostatek místa pro jakoukoliv zakázku

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 213 455
Mobil: +420 605 217 952
E-mail: info@tvarprofil.cz
WWW: www.tvarprofil.cz

Kontaktní osoba

Roman Lukšík - Majitel

Telefon: +420 558 675 555
Mobil: +420 728 772 288
Další firmy v oboru

KOFING a.s.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí, technologických zařízení, potrubních systémů. Náš dosavadní sortiment: ocelové, mostní a zdvihací konstrukce až 30t výrobně a montážně neomezeně, ocelové nádrže pro chemický a petrochemický průmysl, plechové pláště, kryty, obslužné a pochůzkové plošiny, roštové a vibrační zařízení, dopravníky, potrubní systémy, kompletace membránových stěn energetických kotlů.

KOVOOBRÁBĚNÍ - STANISLAV JANČA

Specializujeme se na kovoobrábění. Provádíme soustružnické práce, frézování drobných dílů, obrábění kovů, drobné zámečnické práce a další.

DAVID LINDOVSKÝ METAL

Jsme firma zabývající se prodejem spojovacího materiálu, a to formou velkoobchodní a maloobchodní. Nabízíme celý sortiment dle norem ve všech pevnostních třídách a povrchových úpravách. Dodáváme kotevní techniku, brusivo, železářské zboží, vruty, závitové tyče, vrtáky do kovu, šroubováky, maticové a nástrčkové klíče, kladívka, měřidla, hřebíky a další. Více informací na internetových stránkách.