• Detail firmy

Vladimír Hůrka - zemní práce, obchodní činnost

Základní popis

Specializujeme se na strojové výkopové a zemní práce jako hrabání základů, jímek, bazénů, jezírek, přípojek. Realizujeme terénní úpravy (zahrady, demolice, zpevněné plochy a cesty). Dále provádíme prodej písku, štěrků, ornice kůry a okrasných kamenů.

Adresa

Poláčkova 1689
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47037491

Výrobky, činnosti

Odbahnění rybníků

Kontaktní údaje

Mobil: 602 291 379
Mobil: +420 602 206 071
Fax: +420 323 631 289
E-mail: hurkazp@hurkazp.cz
WWW: www.hurkazp.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Hůrka - Majitel

Další firmy v oboru

VOSA - MVS, s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce. Nabízíme rekonstrukce budov, zemní práce, sádrokartonářské práce, realizace fasádních systémů a mnoho dalšího. Zajišťujeme prodej stavebních materiálů.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.