• Detail firmy

SINCINI s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme textilní tašky, kosmetické kufříky a kabelky, cestovní kapsáře, plážové a sportovní tašky, batůžky. Vše z materiálu dovezeného z Itálie. Zboží má italský design. Pro reklamní účely možnost firemního loga (sítotisk, výšivky, etikety).

Adresa

Náměstí 66
751 14 Dřevohostice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25880462
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Látkové tašky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 205 515
Fax: +420 581 201 707
E-mail: sincini@seznam.cz
WWW: www.sincini.cz

Kontaktní osoba

Svatava Sincini Dorazilová - Majitel

Další firmy v oboru

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

Stanislav Plechl

Zajišťujeme prodej dioptrických, slunečních a sportovních brýlí kvalitních značek. Dodáváme plastová a minerální brýlová skla, měsíční kontaktní čočky, binokulární dalekohledy, brýlové doplňky apod. Provádíme vyšetření zraku optometristou a také opravy brýlí na počkání.