• Detail firmy

ERIBOS s. r. o.

Základní popis

Společnost Thordon vyrábí množství různých ložisek, konstrukčních kluzných komponent a těsnění, mazivo a lepidlo na ložiska a s tím související zařízení celých ložiskových systémů.

Adresa

Průmyslová P6 budova
533 54 Semtín

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26012219

Výrobky, činnosti

•související komponenty ložiskových systémů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 537 602
E-mail: eribos@eribos.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaromír Kolousek - Jednatel

Mobil: 724 120 747
E-mail: eribos@seznam.cz

Ivana Kršňáková

Mobil: 724 537 601

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ART PLAST

Jsme firma specializující se na výrobu modifikovaných plastových granulí na bázi polymerů, jako je PP, PA6, PA6.6, PET, ABS a další. Vyrábíme granule z polymerů primární a recyklované. Jsme také výrobcem plastových sedaček na stadiony (PP, PA6), jakož i specializovaných technických textilií z PP s trvalými antistatickými vlastnostmi.

TALPA - RPF s.r.o.

Naše společnost se věnuje výstavbě inženýrských sítí, bezvýkopovým technologiím, dodávkám a instalacím tepelných čerpadel a poskytováním služeb v oblasti řezání vodním paprskem. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách. Většina našich činnosti ovlivňují životní prostředí, snažíme se proto ho co nejméně zatěžovat.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.