• Detail firmy

Vápenka Čertovy schody a.s.

Základní popis

Vyrábíme hašené a nehašené vápno, hydrát, vápenný hydrát, vápenec a dolomit.

Adresa

Tmaň 200
267 21 Tmaň

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45348626
DIČ:  CZ45348626
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 657 111
Fax: +420 311 657 660
E-mail: prodej@lhoist.com
E-mail: vladimir.barak@lhoist.com
WWW: www.lhoist.cz
WWW: www.lhoist.com

Kontaktní osoba

Ing. Jan Šroubek - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.

FERRO OK s.r.o.

Naší specializací je výroba, prodej, montáže a servis nejrůznějších jeřábů a zdvihacích zařízení. Nabízíme mostové, portálové, otočné, dílenské jeřáby a jeřábové dráhy. Zabýváme se realizací ocelových konstrukcí stavebních a technologických. Zajišťujeme servis a revize jeřábů, kompletní montáže a rekonstrukce jeřábů. Dodáváme náhradní díly a jeřábové komponenty od renomovaných výrobců.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.