• Detail firmy

UNIFAPRO s.r.o.

Základní popis

Opravy a servis průmyslových parních armatur, uzavíracích, pojistných a redukčních ventilů a armatur. Provádění topenářských a instalatérských prací.

Adresa

Zámostí 50/17
751 17 Horní Moštěnice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26817454

Výrobky, činnosti

Ventily

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 224 159
Mobil: +420 602 955 819

Kontaktní osoba

Josef Procházka - Majitel

Další firmy v oboru

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

M&K STAVEBNÍ SERVIS spol. s r.o.

Firma M&K, stavební servis spol.s r. o. se sídlem v Městci Králové je stabilní a ryze českou společností, která dnes patří k významným velkoobchodním a distribučním organizacím v oblasti vybavení koupelen a sanitárního zařízení v České republice.