• Detail firmy

KOVOS ZLÍN, spol. s r. o.

Základní popis

Strojírenská výroba, náhradní díly a součásti strojů, obrábění kovů...

Adresa

Kůtiky 622
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44005521
DIČ:  CZ44005521
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Strojírenská výroba

- výroba kompletních dílců s podílem více profesí (soustruh, frézka, broušení, tepelné zpracování...)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 009 951
Fax: +420 577 009 959
E-mail: j-kovos@quick.cz
WWW: www.kovoszlin.cz

Kontaktní osoba

Jan Chrastina - Jednatel

Jan Chrastina

Další firmy v oboru

Josef Matušík

Firma se zabývá CNC zpracováním plechů na CNC strojích - řezání laserem (4 stroje) , vysekávání (2 stroje) a ohýbání plechů na ohraňovacích lisech (4 stroje) a soustružnicko-frézovací práce. Lisování samoúchytných spojovacích prvků. Provádíme zámečnické dokončovací práce - svařování, broušení, srážení hran, závitování, zahlubování. V naší vlastní lakovně -lakování práškovými barvami.

PRODAG Zlín, s.r.o.

Prodáváme zemědělskou, lesnickou a komunální techniku v regionu Zlínsko a Vsetínsko. Nabízíme široký sortiment strojů a techniky pro zahradnictví, pěstitelství i pro komunální služby. Dodáváme traktory Solis, Belarus, Yanmar a jsme akreditovanými dovozci slovinských traktorů Tuber. Vyrábíme vlastní rozmetadla pro posyp hnojivem i solí, postřikovače pro zemědělství i speciály pro sportovní plochy.

RTOX, s.r.o.

Věnujeme se zakázkové výrobě převodových segmentů, běžným strojním dílům a další. Dodáváme systémová řešení. Vyrábíme ozubená kola, řemenice, technické plasty, standardní převodové elementy. V nabídce máme trapézové šrouby a matice. Zaměřujeme se na tepelnou a povrchovou úpravu kovů - broušení a leštění, tepelné zpracování nebo chemickou úpravu.