• Detail firmy

Truhlářství ZL 2000, s.r.o.

Základní popis

Provádíme truhlářské a nábytkářské práce. Nabízíme zakázkovou výrobu vestavných skříní, dveří, schodů, kuchyní i ložnic.

Adresa

Záblatí 32
378 16 Záblatí

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26021412

Výrobky, činnosti

Truhlářská výroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 384 792 250
E-mail: truhlarstvi32@email.cz
WWW: www.truhlarstvizl2000.8u.cz

Kontaktní osoba

Jiří Tošner - Majitel

Pavel Jelínek - Majitel

Mobil: +420 777 019 819
Další firmy v oboru

Füllsack Vlastimil

Zpracovávání a prodej dřeva z vlastní pily. Dodáváme stavební a truhlářské řezivo všech rozměrů (trámy, fošny, latě) i palivové dřevo. Dále vyrábíme krovy, dřevěné palety a bedny, a to standardní i atypické. Zajišťujeme pořez kulatiny, sušení řeziva a IPPC ošetření palet.

STAVBY NÁPRAVNÍK

Činnost naší firmy je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen. Provádíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, elektroinstalační, instalatérské, tesařské a pokrývačské práce. Realizujeme zateplování a renovace fasád, dodáváme a montujeme plastová i dřevěná okna a dveře - interiérové i exteriérové. Fotogalerii naleznete na našich webových stránkách.

Truhlářství - Švec Jiří

Truhlářskou výrobou se zabýváme již od roku 1992. Začínali jsme výrobou bytového nábytku. Díky technickému vybavení jsme začali přijímat i větší zakázky pro kanceláře, restaurace či hotely. Dnes můžeme zákazníkovi nabídnout komplexní služby v oblasti truhlářské výroby, a to od bytového, kancelářského a zahradního nábytku, až po dveře, schodiště, venkovní terasy, pergoly apod.