• Detail firmy

Hrabánek šroubky s.r.o.

Základní popis

Kompletní dodávky spojovacího materiálu pro dřevostavby svépomocí, vruty Rapid, kotevní patky pro pergoly, terasy, apod. Turbo-šrouby na montáž oken a dveří. Nerez šrouby, matky, podložky, závitové tyče, hmoždinky, vrtáky, kotouče, chemie a další.

Adresa

Čejč 188
696 14 Čejč

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26946416
DIČ:  CZ26946416
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Velkoobchod

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 361 107
Mobil: +420 777 196 979
Fax: +420 518 361 107
E-mail: hrabanek.sroubky@seznam.cz
WWW: www.hrabanek-sroubky.cz

Kontaktní osoba

Marcela Kozáková - Jednatel

Další firmy v oboru

FINO-TRADE s.r.o.

Naše firma se dělí na dvě divize. Stavební divize staví v okolí Brna a po jižní Moravě všechny druhy pozemních staveb, zejména RD, firemní sídla, výrobní haly, komerční stavby atd. Poslední dobou se zaměřila na pasivní a nízkoenergetické stavby. Druhá naše divize vyrábí betonové zboží - ztracené bednění, zdicí tvárnice, příčkovky, stropní systém Trigon (skládané stropy), obrubníky a dlažby.

ZOXÍ s.r.o. personální agentura

Naše česká firma ZOXÍ s.r.o. působí jako personální agentura. Orientujeme se na oblast Brno a Brno-venkov. Zajišťujeme zprostředkování pracovníků do provozu obchodů, skladů, výroby i úklidových služeb. Poskytujeme poradenství v oblasti personalistky a trhu práce.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.