• Detail firmy

KVK Stav s.r.o.

Základní popis

Provádíme kompletní stavební práce, rekonstrukce na klíč, realizace RD, koupelnová jádra, fasády, obkladačské práce, údržba domů, elektroinstalace. Pronajímáme a montujeme trubkové lešení. Další služby jsou drobné bourací práce a doprava.

Adresa

Vsetínská 294/15
155 21 Praha 5 - Zličín

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25112601

Výrobky, činnosti

Stavby, rekonstrukce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 501 821
E-mail: kvkstav@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jan Vrbský - Jednatel

Jan Klomínek - Jednatel

Další firmy v oboru

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.

HYDROIZOLACE LADAX ®

Vyrábíme a prodáváme hydroizolační materiály Ladax. Izolace pracující na bázi krystalizace odstraní vlhkost z betonových, železobetonových a zděných konstrukcí. Provádíme sanace zdiva a betonu.