• Detail firmy

NIKOH, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme ozubená kola s přímými a šikmými zuby. Dále pak kola řetězová a kuželová, klínové řemenice, ozubené řemenice, rolny a matice.

Adresa

Malá Veleň č.p. 58
405 02 Děčín

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47283408
DIČ:  Cz47283408

Výrobky, činnosti

Kovoobrábění

Kontaktní údaje

E-mail: nikoh@seznam.cz
WWW: nikoh.sweb.cz/

Kontaktní osoba

František Horníček - Jednatel

Další firmy v oboru

TEDOS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž pásových dopravníků, integrovaných olejových systémů, potrubních tras včetně přeložek parovodů, hnacích a napínacích bubnů.

Pracovní stroje Teplice, spol. s r.o.

Návrh a výroba strojů s hydraulickým a pneumatickým pohonem. Hydraulické lisy, pneumaticko-hydraulické lisy, paketovací lisy, vulkanizační lisy na pásy a techniku, nosiče forem a přípravků, jednoúčelové stroje a lisy navrhneme podle zadání. Kompletní výběr lisů na našich webových stránkách. Možnost i on-line zadání hydraulického lisu. Neváhejte se na nás obrátit s Vašimi požadavky.

ALFICO s. r. o.

Poskytujeme služby v oblasti CNC obrábění, průmyslové filtrace a ocelových konstrukcí. Zajišťujeme průmyslové filtrace kapalin, ocelové a nerezové konstrukce, obloukové svařování, atypické konstrukce, rukávcové filtry, nádoby filtrů s vinutými vložkami, filtrační vinuté vložky, potrubní síta, sáčky do rukávcových filtrů a mnoho dalšího.