• Detail firmy

GRACOS - Pavel Ščotka

Základní popis

Autorizované prodejní, servisní a školící středisko stříkací techniky a kompresorů

Adresa

Antošovická 313
711 00 Ostrava - Koblov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18110983
DIČ:  CZ511006196
Rok založení:  1996
Roční obrat:  10000000
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stříkací technika GRACO pro povrchové úpravy

Zabýváme se autorizovaným prodejem a servisem stříkací techniky GRACO pro povrchové úpravy vč. zaškolení obsluhy, poradenství a sjednávání leasingu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 239 445
Mobil: +420 608 808 665
Fax: +420 596 239 445
E-mail: info@gracos.cz
WWW: www.gracos.cz

Kontaktní osoba

Pavel Ščotka

Marek Ščotka - Marketingový ředitel

Další firmy v oboru

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

EURO - Šarm spol. s r.o.

Dodáváme průmyslové chemikálie - organiku, anorganiku, specifické produkty a další pro různá odvětví po celé ČR. Zaměřujeme se chemikálie pro úpravu pitné, užitkové a odpadní vody, výrobu čistících prostředků a povrchovou úpravu kovů. Specializujeme se na výrobu kyseliny octové, peroxidu vodíku a desinfekčních prostředků PERSTERIL.

FEMONT OPAVA s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž veškerých ocelových konstrukcí a hal. Jsme však technologicky a legislativně připraveni pro výrobu a montáž téměř jakékoliv ocelové konstrukce. Provádíme klempířské práce, svařování profilů, pálení plechů či tryskání oceli. Pro více informací o naší činnost navštivte webové stránky naší společnosti.