• Detail firmy

Pallet service

Základní popis

Výroba ostatních dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku

Adresa

Nová Ves 100 (Kralupy nad Vltavou)
277 52 Nová Ves

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43732631

Výrobky, činnosti

Dřevěné palety a bedny

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 253 408
E-mail: palletservice@seznam.cz
WWW: sweb.cz/palletservice

Kontaktní osoba

Jozef Toth - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LERMO plus s.r.o.

Nabízíme zakázkovou a sériovou výrobu bytového nábytku. Vyrábíme a dodáváme skříně, postele, ložnice, konferenční stolky, komody, kuchyně, sektorový nábytek, knihovny, jídelní stoly, TV stolky, CD + DVD stojany, kuchyňské linky.

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.