• Detail firmy

Ing. Miroslava Skalíková - MS

Základní popis

Dodávka a prodej měřidel, pilových pásů, svařovací techniky, brusných a řezných kotoučů, ručního a elektrického nářadí. Nabídka upínacích nástrojů.

Adresa

Mongolská 1430/20
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67318657

Výrobky, činnosti

Nástroje a nářadí

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 304 000
Mobil: +420 603 362 173
E-mail: miroslava.skalikova@ms-skalikova.cz
WWW: www.ms-skalikova.cz

Kontaktní osoba

. Skalík

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DIRAN COMPANY s.r.o.

Dodáváme zařízení a chemii pro úpravu a předúpravu vod - pitné, technologické i odpadní vody. Nabízíme filtry, dávkovací čerpadla, kontroléry apod. Naše společnost rovněž navrhuje a realizuje úpravny vod s výjimkou ČOV. Součástí poskytovaných služeb je i odborný poradenský servis v oblasti úpravy a předúpravy vod.

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.

M & V, spol. s r.o.

Firma M&V spol. s r.o., velkoobchod nářadím, nástroji a stroji, byla založena v roce 1991. Naše nabídka: nářadí a nástroje na obrábění kovů a dřeva, upínací nářadí, brusivo, měřidla, elektrické ruční nářadí a obráběcí stroje. Největší sklad v ČR.