• Detail firmy

Daniel Kuchař

Základní popis

Zakázkové zámečnictví vyrábí mříže na okna, dveře, balkony a bezpečnostní mříže, ozdobné brány a garážová vrata. Montujeme zábradlí, kovové dveře, ploty ocelové konstrukce, svářecí práce, schodiště, výkladce, designové práce umělecké pískování skla.

Adresa

Žalanského 117/14
163 00 Praha 6 - Řepy

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48126594

Výrobky, činnosti

Zámečnictví

Zakázkové zámečnictví vyrábí mříže na okna, dveře, balkony a bezpečnostní mříže, ozdobné brány a garážová vrata. Montujeme zábradlí, kovové dveře..

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 827 571
E-mail: dan.kuchar@centrum.cz

Kontaktní osoba

Daniel Kuchař - Majitel

Další firmy v oboru

Mužík a syn, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž ocelových konstrukcí, výtahových šachet, jeřábových drah, vodních atrakcí a tobogánů, drobných zámečnických výrobků, zábradlí apod. Provádíme revitalizace panelových domů.

PPB services, s.r.o.

Hlavní činností společnosti je kovoobrábění a svařování hliníkových, ocelových a nerezových materiálů. Vyrábíme na míru stojany, regály a další nábytek do obchodních a kancelářských prostor. Dále se věnujeme výrobě kuchyňských linek a vestavěných skříní. Dodáváme kvalitní produkty za příznivé ceny. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte se i Vy jedním z nich!

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.