• Detail firmy

EKOSA PRAHA s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme deratizace, dezinsekce, dezinfekce, odvoz suti, odvoz odpadu a nepořádku našimi kontejnery. Provádíme vyklízení sklepů, půd, bytů a jiných prostor. Údržba zeleně.

Adresa

Jažlovická 1316/36
149 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25064002

Výrobky, činnosti

Desinsekce (hubení hmyzu)

Zajišťujeme deratizace, dezinsekce, dezinfekce, odvoz suti, odvoz odpadu a nepořádku našimi kontejnery

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 918 822
E-mail: info@ekosa.cz
WWW: www.ekosa.cz

Kontaktní osoba

Irena Dobrovolná - Jednatel

Další firmy v oboru

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

Aston - služby v ekologii s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti ekologie. Provádíme likvidace nebezpečných odpadů, azbestu i recyklaci druhotných surovin. Zajišťujeme čištění kanalizace, revize jímek a nádrží, sanace a rekultivace starých zátěží.

AB Arco, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební činnosti, výstavbu objektů na klíč a revitalizaci bytových a panelových domů. Zabezpečujeme sanace betonových konstrukcí, tlakové injektáže pomocí uhlíkových lamel a kompozitních tkanin, stříkané betony a další činnosti. Působíme na území celé České republiky.