• Detail firmy

Tiskárna A.M.G., s.r.o.

Základní popis

Provozujeme tiskárnu. Nabízíme tisk katalogů, letáků, prospektů, vizitek, aromatických reklamních visaček, časopisů a výročních zpráv. Dále provádíme

Adresa

Mírová 2
679 04 Adamov

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26270927

Výrobky, činnosti

Propagační tištěné materiály (katalogy, letáky)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 515 600
Mobil: +420 724 252 750
E-mail: info@tiskarna-amg.cz
WWW: www.tiskarna-amg.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Kotulan - Jednatel

Další firmy v oboru

Radomír Havlík - Premiera Sweet

Vyrábíme a dodáváme reklamní sladké a slané zboží dle Vašeho návrhu. Nabízíme reklamní cukrovinky, reklamní bonbóny, reklamní lízátka, reklamní čokolády, reklamní žvýkačky, reklamní želatinové bonbóny, reklamní balení kávy a mnoho dalšího. Zabýváme se výrobou reklamních krabiček, obalů a UV tisk plechovek.

Lubor Dubšík

Naše společnost je 2. největším zpracovatelem PVC v České republice. Specializujme se na výrobu kvalitních autoplachet a krycích plachet na zakázku. Novou plachtu Vám vyrobíme do osmi hodin a poškozenou opravíme na počkání. Součástí poskytovaných služeb je zhotovení reklamního potisku na autoplachty a krycí plachty. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

BD - TOVA, s.r.o.

Hlavním sortimentem naší společnosti jsou dekorace pro různé sezóny, dárkové předměty, vatové tvary, skládačky pro děti a řada dalších produktů pro kreativní tvoření. Kompletní nabídku naleznete v našem e-shopu.