• Detail firmy

Sanosil CZ s.r.o.

Základní popis

Prodej dezinfekčních prostředků vyráběných švýcarskou společností Sanosil AG. Sanosil Super 25 je vícesložkový dezinfekční prostředek, skládá se z peroxid vodíku a stříbra. Účinný proti bakteriím, virům, amebám, houbám a řasám.

Adresa

Anny Letenské 1120/17
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63676583

Výrobky, činnosti

Distribuce dezinfekčních prostředků

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 252 256
Mobil: +420 608 350 813
E-mail: sanosil@seznam.cz
WWW: www.sanosil.cz

Kontaktní osoba

Pavel Hejsek - Majitel

Další firmy v oboru

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.

Jaroslav Kindl - ANTIK

Zabýváme se výkupem a prodejem starožitností, mincí, investičního zlata nebo nemovitostí. Poskytujeme také odborné odhady. Zajišťujeme prodej a výkup stavebních či úklidových strojů a jejich pronájem. Nabízíme služby v oblasti vymáhání pohledávek.

GreenClean s.r.o.

Specializujeme se na poskytování úklidových služeb pro firmy, kanceláře, administrativní prostory či společné vnitřní i venkovní prostory. Nabízíme jednorázové generální úklidy, pravidelné generální úklidy či standardní pravidelné úklidy dle rozsahu, který určí klient. Zajišťujeme ekologické provozní služby a environmentální poradenství. Dodáváme ekologické mycí a čistící prostředky.