• Detail firmy

ZETKA STRÁŽNÍK a.s.

Základní popis

Provozování zemědělské výroby a kamenolomu.

Adresa

Studenec 332
512 33 Studenec

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25945084

Výrobky, činnosti

Těžba a zpracování kamene

Provozování zemědělské výroby a kamenolomu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 596 214
Telefon: +420 481 595 255
Telefon: +420 481 595 059
Telefon: +420 481 595 255
E-mail: zetka.jiran@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Jiran - Předseda představenstva

Ing. Bohumír Pešina - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TRANS-KOP Agnieszka Stradomska

Společnost Trans-Kop byla založena v roce 2005 v Sandomierz. Pouze s jedním traktorbagr byla omezena činnost společnosti. V průběhu let a každého zákazníka s našimi službami spokojeni, společnost rozšířila v mnoha ohledech. V současné době je naše flotila se skládá z nákladní automobily, bagry, nakladače, bagry aktiv. Existuje vysoká zážitek.

ASC trade, s.r.o.

Společnost nabízí velkoobchodní prodej produktů vhodných pro použití jako abraziva, na pískování a pro výrobu žáruvzdorných směsí. Další činností, kterou se zabýváme, je prodej hedvábí. Náš sortiment zahrnuje malované oděvní originály - šaty včetně společenských, haleny, tuniky, sukně, kalhoty, vesty apod. Nechte si ušít model na zakázku v našem krejčovském salonu.

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.