• Detail firmy

BIKOS CZ s.r.o.

Základní popis

Velkoobchod potravin s moderním skladovacím systémem a organizovaným rozvozem zboží. Hlavním artiklem obchodu jsou vejce, potraviny pro široký koloniál pro školy, restaurace, hospody, závodní jídelny, hotely. Máme certifikát ČSN EN ISO 9001:2001.

Adresa

Na Zákopě 561
772 00 Chválkovice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26830035

Výrobky, činnosti

Velkoobchod potravin

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 312 060
Telefon: +420 585 152 087
Mobil: +420 777 738 460
E-mail: bikos@bikos.cz
E-mail: bikos@volny.cz
WWW: www.bikos.cz

Kontaktní osoba

Vilém Bodiš - Jednatel

Další firmy v oboru

Květiny Slunečnice s.r.o.

Zajišťujeme internetový prodej vázaných kytic pro všechny příležitosti. Dodáváme čerstvé květiny a aranžmá do hotelů, restaurací, butiků a dalších interiérů. Nabízíme kompletní svatební květinový servis a dodávku květin po Praze a přilehlém okolí.

Milan Vocílka - Velkoobchod pro potravináře

Velkoobchodní prodej širokého sortimentu pro řezníky a uzenáře, pro výrobny lahůdek a polotovarů, pro stravovací provozy a pro maloobchodní prodejny. Pro všechny odběratele poskytujeme poradenství v oblasti použití sortimentu a zdůraznění výhod. Rozšíření sortimentu zboží, gramáž balení a ostatní možnosti jsou předmětem ujednání. Obchodní podmínky se sjednávají s odběratelem individuálně.

IPROKOS spol. s r. o.

Zajišťujeme pohoštění pro oslavy, rauty, sportovní akce a jiné zajímavé události. Nabízíme teplou i studenou kuchyni nebo cukrářské výrobky vyrobené z kvalitních a čerstvých surovin.