• Detail firmy

Luve - Plast s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme plasty technologií vstřikováním včetně technických výlisků z plastů pro elektroprůmysl, automobilový průmysl a spotřební zboží.

Adresa

Kelčany 64
696 49 Kelčany

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25504169
DIČ:  CZ25504169
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Technické výlisky z termoplastů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 625 714
Fax: +420 518 625 714
E-mail: luve-plast@seznam.cz
WWW: www.luve-plast.cz

Kontaktní osoba

Josef Kopeček - Jednatel

Mobil: +420 603 159 027

Vladimír Cuták - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Petr Žák

Zajišťujeme dodávky zatravňovacích rohoží z vysokohustotního polyetylenu, které jsou určeny pro ochranu trávníků. Zatravňovací rohože se používají pro různé plochy, např. parkoviště, příjezdové cesty, chodníky, letištní plochy a často používané travní plochy. Dále se zabýváme pronájmem trampolín, zábavných atrakcí a hradů. Na našich stránkách naleznete kompletní nabídku včetně fotogalerie.

Michal Řezáč - Plastové bazény a jímky

Vyrábíme plastové bazény, bazénové technologie a výrobky z PP, PE a PVC nejenom pro bazény. Nabízíme plastové nádrže, jímky a septiky, kanalizační a vodoměrné šachty. Dodáváme také plastové nádrže na víno pro vinařství, které vyrábíme na zakázku.

MOTOFORZA - Motorsport parts

Firma s více, než dvacetiletou tradicí ve výrobě motocyklových kapotáží a příslušenství, testovaných a distribuovaných do celého světa, jak pro silniční, tak pro závodní účely. Pracujeme výhradně s materiály zahraničních firem za použití nejnovějších technologií. Díly nabízíme v několika modifikacích materiálu, GFK - sklolaminát (bílý, černý), Karbon, nebo Kevlar-Carbon.