• Detail firmy

ADREM SYSTEM s.r.o.

Základní popis

vývoj, dodávky a údržba software včetně prodeje hotových programů automatizace technologických procesů ve všech oborech měření a regulace - oblast, která úzce navazuje na bod předešlý projekční činnost v uvedených oborech

Adresa

Česká 685/33
742 21 Kopřivnice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25368371
Rok založení:  1997
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektronická zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 811 142
Fax: +420 556 811 142
E-mail: adrem@adrem.cz
WWW: www.adrem.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Zetek - Jednatel

Mobil: +420 602 756 016
Další firmy v oboru

Building Audit, s.r.o.

Zabýváme se přípravou, realizací a kontrolou staveb. Provádíme audity projektových dokumentací, rozpočtů a staveb. Pomáháme investorům s přípravou a realizací staveb. Poskytujeme nezávislé komplexní inženýrské a manažerské služby.

K.B.K. - KON, s.r.o.

Zabýváme se strojírenskou výrobou. Provádíme CNC frézování kovů a plastů. Dále se specializujeme na konstrukční práce. Našim zákazníkům můžeme nabídnout komplexní řešení zakázky včetně zpracování technické dokumentace. Projekty zpracováváme dle požadavků zákazníka a našich možností ve 3D i 2D. Náš tým tvoří 12 profesionálních konstruktérů a kresličů. Výrobní prostory máme v Příboře.

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.