• Detail firmy

Miloslav Chrastil, Elektro

Základní popis

Elektroinstalace domovních i průmyslových rozvodů; opravy stávajících elektroinstalací; elektrorevize výchozí i pravidelné; revize hromosvodů; revize elektrických spotřebičů a ručního elektrického nářadí

Adresa

SNP 2374/27
400 11 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62753169
DIČ:  CZ5703251675

Výrobky, činnosti

Revize elektrických zařízení

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 484 853
E-mail: m.chrastil@seznam.cz
WWW: www.elektro-prace.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Chrastil - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jaroslav Červený

Provádím veškeré elektrotechnické, elektroinstalační a opravářské práce jako jsou např. výměny jističů a pojistek. Zajišťuji opravy elektrických zařízení, montáž autorádií a revize elektroinstalací.

BP A PO SERVIS , spol. s r.o.

Zabezpečujeme služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Postaráme se o komplexní řešení služeb v prevenci rizik a dohlédneme na revize technických zařízení. Zajistíme odborné školení elektrikářů, řidičů motorových vozíků a další dle Vašich konkrétních požadavků. Nabízíme individuální přístup k Vašim konkrétním požadavkům a případné zastoupení při jednání s kontrolními orgány.

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.