• Detail firmy

Michal Veselý - OFF ROAD DESIGN

Základní popis

Výroba doplňků na terénní vozy, kamiony, motocykly a dodávky. Provádění zámečnických prací z nerezi, hliníku a železa na zakázku.

Adresa

Seifertova 1221/2
250 01 Brandýs nad Labem

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66463203

Výrobky, činnosti

Zámečnictví

Výroba doplňků na terénní vozy, kamiony, motocykly a dodávky. Provádění zámečnických prací z nerezi, hliníku a železa na zakázku.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 244 552
Mobil: 604 237 830
E-mail: info@ord.cz
WWW: www.ord.cz

Kontaktní osoba

Michal Veselý - Majitel

Veselá

Další firmy v oboru

RETIC CZ, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a prodej pletiv, plotů, oplocení a kompletního příslušenství. Nabízíme široký sortiment včetně nářadí.

OCELOT Pfingstner Milan

Obráběním kovů se zabýváme již více než 20 let. Jsme česká firma, sídlící nedaleko Prahy. Veškerá kovovýroba probíhá individuálně dle přání a požadavků našich zákazníků. Vyrábíme především CNC technologií. Převážnou část naší produkce dodáváme do zemí EU. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.