• Detail firmy

Tomáš Uzel - Elektroservis

Základní popis

Provádění elektroinstalačních prací do 1000 V. Opravy elektrických strojů a přístrojů. Servis a montáž zabezpečovací techniky Jablotron.

Adresa

Komenského nám. 949/4
250 01 Brandýs nad Labem

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67627617
DIČ:  CZ7908301093

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace

Provádění elektroinstalačních prací do 1000 V. Opravy elektrických strojů a přístrojů. Servis a montáž zabezpečovací techniky Jablotron.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 816 587
Fax: +420 326 903 739
E-mail: jelektroservisuzel@seznam.cz
WWW: elekztroservisuzel.wz.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Uzel - Majitel

Další firmy v oboru

Pavel Vácha

Specializujeme se na průmyslové a bytové elektroinstalace - slaboproud. Realizujeme rozvody domovních telefonů, instalace a revize hromosvodů, revize elektrozařízení, satelitní a televizní rozvody, počítačové sítě, pohony vrat a bran a mnoho dalšího. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti firmy, včetně referencí.

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.

Michal Szabó

Zabýváme se dodávkou kamerových, monitorovací, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme montáž a instalaci PC na zakázku, provádíme realizaci sítí LAN a WIFI. Zajišťujeme pískování a leptání skla.