• Detail firmy

BB TRANS SVRATKA spol. s r.o.

Základní popis

Opravy motorových vozidel. Doprava, přeprava, skladování. Provozování silniční nákladní dopravy a opravy silničních vozidel.

Adresa

Hálkova 475
539 16 Hlinsko v Čechách

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25932438

Výrobky, činnosti

Zasilatelství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 469 314 475
Mobil: +420 777 886 811
E-mail: bouska.bbtrans@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jiří Bouška - Jednatel

Zdenka Boušková - Jednatel

Další firmy v oboru

Zbyněk Vejvoda

Věnujeme se zateplování budov. Provádíme veškeré stavební práce v součinnosti s pracemi řemeslnými - zajistíme komplexní výstavbu průmyslových objektů, bytových a rodinných domů, obchodních prostor. Rekonstruujeme části budov, bytová jádra, pracujeme se sádrokartonem. Provozujeme autodopravu užitkovým vozem.

DATA AUTOTRANS s.r.o.

Provozujeme dopravní agenturu poskytující služby v oblasti autobusové přepravy osob. Naší specializací je zajištění dopravy pro incomingový cestovní ruch. Zabezpečujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou přepravu osob, pravidelnou přepravu zaměstnanců, školní autobusovou přepravu, kongresovou přepravu osob apod. Organizujeme poznávací a pobytové zájezdy v rámci ČR i zahraničí.

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.