• Detail firmy

BB TRANS SVRATKA spol. s r.o.

Základní popis

Opravy motorových vozidel. Doprava, přeprava, skladování. Provozování silniční nákladní dopravy a opravy silničních vozidel.

Adresa

Hálkova 475
539 16 Hlinsko v Čechách

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25932438

Výrobky, činnosti

Zasilatelství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 469 314 475
Mobil: +420 777 886 811
E-mail: bouska.bbtrans@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jiří Bouška - Jednatel

Zdenka Boušková - Jednatel

Další firmy v oboru

ADRIT s.r.o.

Činnost naší firmy je rozdělena do několika oblastí. Od r. 1992 zajišťujeme: - autodopravu s HR - pronájem autojeřábu - jeřábnické práce Od r. 2007 jsme do našich služeb zahrnuli: - pojištění osob, majetku, firem od ČPP - správu počítačových sítí Od r. 2011 se věnujeme: - měření termokamerou Působíme v Brně a okolí, zde máme dispečink i veškeré zázemí pro strojový a vozový park.

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.

ALVIAN MOST s.r.o.

Nabízíme komplexní zajištění jeřábové techniky nosnost 16 až 500 t. do výšky až 144 m, přepravu a dopravu nadměrných nákladů na území celé ČR. Zajišťujeme vysokotlaké mytí motorů a interiérů všech vozidel.