• Detail firmy

Petr Gřeš Petres

Adresa

Sokola Tůmy 1099/1
709 01 Ostrava 9 - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14568276

Výrobky, činnosti

Bezpečnost práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 789 777
Mobil: +420 604 845 777
E-mail: bezpecak@bezpecak.cz
WWW: www.bezpecak.cz

Kontaktní osoba

Petr Gřeš - Majitel

Další firmy v oboru

HASMAN SERVIS s.r.o.

Provádíme kontroly, revize, plnění a prodej hasicích přístrojů a hydrantů. Nabízíme poradenství, školení, zpracování požární dokumentace a auditu bezpečnosti práce. Dodáváme práškové hasicí přístroje, vodní hasicí přístroje, pěnové hasicí přístroje, hasicí přístroje CO2, pojízdné hasicí přístroje, sorbenty, hydrantové systémy apod.

BOZP Fiala, s.r.o.

Zaměřujeme se na služby v oblasti BOZP, kurzy a vzdělávací činnost. Organizujeme rekvalifikační kurzy pro lesnické činnosti - kurz obsluhy hydraulické ruky, kurz obsluhy lesnických kolových traktorů a další. Vypracujeme komplexní rizika dle Vaší podnikatelské, výrobní nebo obchodní činnosti a další. Zajišťujeme školení BOZP a působíme jako koordinátor BOZP na staveništi.

Štěpán Juřička

Nabízíme poradenství a školení v oblasti BOZP a PO. Zajišťujeme zpracování dokumentace BOZP, pracovních rizik, šetření pracovních úrazů, kontroly BOZP a PO, revize hydrantů a hasicích přístrojů, posouzení požárního nebezpečí, zpracování bezpečnostních pokynů, vypracování směrnic pro lékařské prohlídky a mnoho dalšího.